Baloniki

Inwestowanie w reklamę z balonami to dobry pomysł. Taka reklama jest widoczna z daleka i wiele osób będzie chciało otrzymać właśnie taki balonik. Jeśli więc chcemy dobrze się wypromować to balony reklamowe na pewno nam w tym pomogą. To obecnie najlepsza metoda. Balony można łączyć z innymi firmami promocji, ale jeśli chcemy klientów przyciągnąć to warto powiesić wiele balonów nad wejściem. Można również te balony rozdawać. To już będzie zależne od tego, jaką strategię przyjmiemy.

Ważne jest to żeby była ona skuteczna, bo tylko wtedy będą z tego najlepsze efekty. Wybierajmy to, co najlepsze i wtedy uzyskamy najlepsze efekty. Jakby nie patrzeć balony reklamowe trzeba zamówić, a nie robić samemu. Nie kupimy w supermarkecie setek balonów i nie pomalujemy logo pisakiem. Takie balony wyglądałyby mało ciekawie, a przecież nam zależy na dobrej promocji firmy. Klient ma naszą firmę kojarzyć bardzo dobrze, dlatego jakość ma tutaj znaczenie. Do wyboru jest wiele kolorów balonów. Na który z nich się zdecydować? To już będzie zależne od tego, co nam się podoba, albo, co pasuje do wizerunku naszej firmy. Kolorystę balonów trzeba zgrać z kolorem nadruku. Nadruk musi być bardzo dobrze widoczny, tak żeby nikt nie musiał się domyślać to tam się znajduje. Po prostu zerkamy i wiemy, że to logo tej firmy. Wybierając firmę, która ma zająć się balonami trzeba będzie stworzyć taki projekt nadruku, jakie spełnia nasze oczekiwania.

Balony można drukować z dwóch stron, co oznacza jeszcze lepsze wykorzystanie tej przestrzeni. Jeśli chcemy mieć podwójny nadruk to trzeba stworzyć dwa osobne projekty.

Każdy z nich będzie nas kosztował w około dwudziestu złotych. Można oczywiście postawić na projekt na jednej stronie i wtedy nie będzie takich kosztów. Wszystko przeliczmy i wybierzmy to, co jest najbardziej korzystne. Na promocji z balonami każdy zyska, dlatego jest to taka reklama, która nie niesie ze sobą praktycznie żadnego ryzyka i dlatego jest wybierana przez wiele mniejszych i większych firm.


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *